Przejdź do treści

Bez Planu – kanał który warto obejrzeć (podróże min. Afryka)

  BEZ PLANU – Kanał na youtube o podróżach po świecie

   

  Witam, dziś chciałbym wam przedstawić pewien kanał na youtube który moim zdaniem jest wart obejrzenia dla każdej osoby. Autor kanału podróżuje głownie do Afryki w której przedstawia życie innych ludzi z tej części świata. Widać, że vloger bardzo fascynuję się życiem po za Polską, jak sam powiedział, że podróże dają mu możliwość oderwać się od codzienności.

   

  Pomyślicie, skąd ma czas podróżować i pracować. Autor kanału posiada swoją firmę i pracuję zdalnie przez internet gdy tylko może, do tego dochodzą zarobki z filmów.

   

   

  Na kanale możecie zobaczyć według mnie bardzo fajne materiały filmowe np. z Wenezueli. Panująca tam nieciekawa sytuacja aż zachęca do oglądania. Film przedstawia jak wygląda życie w tym mieście podczas kryzysu. Brak prądu, brak wody – jak żyć w takim mieście? Pełen bak paliwa za 6 grosze, a społeczeństwo nie ma za co się wyżywić. We wszystkich materiałach możecie zobaczyć fantastyczne ujęcia i nagrania, to w jaki sposób to jest nagrywane zwala z nóg. W związku z tym, że podróżuje zazwyczaj ze swoją dziewczyną jak i koleżanką, można stwierdzić, że przebywanie w takich miejscach może być niebezpieczne. W trakcie niektórych nagrań można zobaczyć jak autor nagrań po prostu czasami jest niepewny czy nic mu nie grozi.

   

  Zapraszam do jego kanału, na pewno wam się spodoba i zostaniecie na dłużej.

   

  Dodaj komentarz