CZY QCZAJ ZOSTANIE TATĄ?

Do tej pory Qczaj słynął z motywacyjnych treningów, publikowanych na YouTube, z rozmów o trudnej przeszłości, z motywowania oraz bycia podporą i wsparciem dla wielu zniechęconych życiem ludzi. Teraz mówi się o czymś innym.
Po głośnym coming-out, Qczaj zdecydował się na kolejne odważne wyznanie. W trakcie programu „Kwarantanna Live” Marcina Cejrowskiego otwarcie przyznał, iż razem ze swoim partnerem chciałby zostać tatą oraz zapewnić jakiemuś młodemu człowieczkowi start, na który on sam nie mógł liczyć. Oczywiście wszystko gdy tylko odpowiednio „się ustawi”!
Chociaż na razie w pełni wystarcza mu rola wujka Daniela dla swoich ośmiu siostrzeńców, marzeniem trenera i motywatora Polek jest adopcja dziecka.
Nieco kontrowersyjne tematy, na które większość internautów z pewnością nie jest gotowa… Jednak jak stwierdził sam Qczaj na świecie jest tyle dzieci, które potrzebują domu, dzieci niechcianych i przez nikogo nie kochanych, porzuconych przez swoich rodziców… pozostawia to otwarte pole do debaty o adopcji przez homoseksualne pary.

Dodaj komentarz