KOLEJNY ZAKAZANY FILM- POLECANY PRZEZ CELEBRYTÓW „PLANDEMIC”

„Oglądajcie bo zaraz skasują”- jak mówiła Doda… Ale czy naprawdę warto było oglądać? „Dzieło” szerzące zamęt i dezinformację, nie mające nic wspólnego z medycyną i naukowymi faktami zostało usunięte z YouTube.
Plandemic: A Hidden Agenda Behind COVID-19, bo właśnie o tym filmie mowa, w głównej mierze ukazuje wywiad z dr Judy Mikovits. Popularyzuje ona informacje, iż pandemia została zaplanowana, wirus został stworzony w laboratorium, a noszenie masek wyraźnie szkodzi, ponieważ uaktywnia patogen. Zdołała także wmieszać w całą sytuację szczepienia… jakby to one były odpowiedzialne za zwiększenie podatności na zakażenie.
Czy można tu mówić o cenzurze? Chyba nie. To po prostu usunięcie bzdur, mogących mieć szkodliwy wpływ na zdrowie i życie ludzi. Być może można by było zignorować film, ale z pewnością znaleźli by się ludzie wierzący w prawdziwość przedstawianych teorii.
Niestety blokada filmu przysłużyła się promocji książki Judy „Plague of Corruption”, dzięki czemu trafiła ona na chwilę na listę bestsellerów.

Dodaj komentarz