Szokujące słowa Donalda Trumpa. Nie zamierza ustąpić ze stanowiska. „Wygrałem wybory!” | JebZmeme.pl
Przejdź do treści

Szokujące słowa Donalda Trumpa. Nie zamierza ustąpić ze stanowiska. „Wygrałem wybory!”

    Donald Trump twierdzi, że wygrał wybory prezydenckie, które przegrał – „Wygrałem wybory. Mam 71 milionów legalnych głosów” – napisał na Twitterze.

    Po wstępnym przeliczeniu głosów światowe media podały, że nowym prezydentem Stanów Zjednoczonych został Joe Biden. Mimo, że liczenie głosów wciąż trwa, przewaga demokraty jest tak duża, iż może być on pewien swojego zwycięstwa. Do nowego prezydenta światowego mocarstwa płyną gratulacje z całego świata, ale jak się okazuje – odmienne zdanie na temat wyniku wyborów ma obecnie urzędujący prezydent – Donald Trump.„Obserwatorzy nie zostali dopuszczeni do liczenia głosów. Wygrałem wybory, mam 71 milionów legalnych głosów. Stało się bardzo źle, że nasi obserwatorzy nie zostali dopuszczeni do liczenia głosów. Nigdy wcześniej się tak nie stało. Miliony głosów korespondencyjnych zostało wysłanych do ludzi, którzy o to nie prosili” – napisał na Twitterze Donald Trump.

     

     

    W swoich wystąpieniach Trump podkreśla, że nie uznaje zwycięstwa swojego politycznego przeciwnika i zapowiada, że nie opuści Białego Domu. Prawnicy Trumpa rozpoczęli również zasypywanie sądów pozwami oskarżającymi poszczególne stany o fałszerstwa wyborcze. Źródło: tvn24.pl