Z CZEGO SŁYNIE VOGULE POLAND?

Patryk Chilewicz oraz Adam „Madam” Mączewski- po prostu duet petarda! Niebieskie włosy lub rude loki, futra, kolorowe ciuszki- chłopaki nie boją się wyróżniać- zarówno słowem, jak i prezentowanym wyglądem.
Nieco kontrowersyjni „dziennikarze” zdobywają coraz większą sławę ukazując newsy ze świata celebrytów- olbrzymi dystans, humor, ironia… choć w ich nagraniach i tekstach nie brakuje także poważniejszych apeli i treści.
Sławę zyskali dzięki cyklowi, publikowanych co tydzień na platformie YouTube tak zwanych „prasówek”. Zapomnijcie o pudelkach, pomponikach, plotkach… nikt nie przekazuje gorących njusów lepiej niż Vogule Poland.
Nikt lepiej nie przedstawi wyssanych kolorów Małgorzaty Rozenek- Majdan, błogosłowianego lub nie.. stanu Maffashion, długiej na pół miasta kolejki po darmowe lody królowej TVN-u.
Obecnie kanał został nieco rozbudowany- Vogule Czule, Vogule reaguje, Vogule Kuchnia, Rozmowy i relacje, Imprezy Vogule Poland, Prasówka, Prasówka po prasówce, Vogule Poleca- to tylko niektóre z tematów oferowanych Vogulemaniakom.

Dodaj komentarz